تصویر آلت

Hotel

شروع این خدمات برای راحتی هتل هاست، همه چیز با صدای زنگ پیشخوان هتل آغاز میشود. افق های جدیدی که برای کسب و کار هتل از نظر خدمات و تعریف لوکس بودن در پیش داریم.

ترکیب موفقیت آمیز طراحی ، نوآوری و تکنولوژی که به عصر جدید انتقال پیدا کرده است، با این محصول سناریو های روشنایی را می توان به آسانی و راحت فراخوانی کرد، محیط های جدید با لمس یه دکمه قابل کنترل اند، صفحه نمایش رنگی باعث تمایز این محصول گشته است.
مشتری امروز خواستار امکانات بیشتر است، به خصوص وقتی در مورد هتل آپارتمانهای وکس، سویت های لوکس هتلی هست، آسایش و سرگرمی اولویت اصلی اینجاست.

در عین حال تکنولوژی جدید باید رابط کاربری آسان برای استفاده از همه افراد را داشته باشد.
پیگیری سیستم امنیتی ( صندوق داخل هتل) ، کنترل نورپردازی،تهویه مطبوع،سیستم گرمایش و سرمایش ،قابلیت پخش و کنترل موسیقی با استفاده از تاچ پنل قابل دستیابی است.

آرزوهای فردا، امروز محقق میشوند.

شکل و طرح و انتخاب نوع متریال برای هوشمندسازی هتل شما بسیار متنوع است، تا مهمان شما را شگفت زده کند .متناسب با هر سلیقه ای انتخاب طرح امکان پذیر است.

 • intelligent card switch-سوییچ کارت هوشمند

  Entry reader with bell-

  service button with LED-منوی نظافت و مزاحم نشوید با الارم ال ای دی

  KNX sensor ECO Mode-کلید سناریو پذیر

 • صرفه جویی در انرژی با لمس یک دکمه و همزمان اطمینان از سیستم قفل آنلاین ، افزایش ایمنی و کمک به صرفه جویی در انرژی.

  در عرصه کسب و کار و جلسات مهم کاری در هتل، کنترل پنل سیستم های هوشمند امکان دسترسی به تمام موارد مهم را فراهم میکند.
  با استفاده از این تکنولوژی کنترل نور، کنترل صفحه نمایش برای ارائه کنفرانس، سیستم صوتی، توابع سرویس مانند خدمات تماس، حتی کنترل تهویه مطبوع را به شما میدهد،.

  هر قابلیت قابل تصور در اشکال و رنگهای مختلف در دسترس است.تا با بالاترین استاندارد ها برای مهمانان هتل آرامش و اطمینان ایجاد کنیم.

  برچسب ها:

  پروژه قبلی